PROGRAMY MKDNiS

2022/2023

Jazz Poster (2)

 


 

Wszystkiego najlepszego, Elizo

 


 

bez nazwy

 


 

Bez nazwy-2

 


 

plakat 23-24 a4

 


 

Jazz Poster

 


 

5

 


 

Od stycznia w naszej szkole trwają comiesięczne spotkania z cyklu Muzyczny Warsztat Twórczy, który prowadzi Pani Jagoda Stanicka w ramach swojego projektu dyplomowego na kierunku Sztuki Społeczne.

Ideą Pani Jagody było stworzenie nowej przestrzeni wyrazu dla osób uczących się gry na instrumentach, gdzie spotkania przybierają formę eksperymentów i dają możliwość odkrywania zabawy muzyką poprzez improwizację, własną kreację i spontaniczność.

Niezwykłe jest obserwować jak uczniowie i uczennice naszej szkoły w różnym wieku (8-15 lat) odkrywają, że tworzenie swojego nie jest trudne i sprawia im to nieskrępowaną radość. Co więcej, otwarcie mówią o tym jakie to dla nich ważne odkrycie, jakie otwierające i poszerzające ich perspektywę doświadczenie.  

Cykl spotkań zakończy się pokazem w czerwcu w Szkole Muzycznej. 

Już dziś zapraszamy!

Kolejne warsztaty 6. i 7. kwietnia.
Do zobaczenia!

Zdjęcia z warsztatów można zobaczyć tutaj. 

 


 

Jazz Poster

 


 

dyskoteka

 


 

Szanowni Państwo,

w związku z prośbą członków Rady Rodziców, serdecznie przypominam o obowiązującej wpłacie na konto Rady Rodziców składki w wysokości 80zł – za jednego ucznia, a 40 zł na każdego kolejnego ucznia. Konto: 48 1240 2249 1111 0010 6447 0381, Rada Rodziców przy Szkole Muzycznej I stopnia we Włodawie, Bank PEKAO S.A. I O. we Włodawie.

Nadmienię, że składki są niezbędne do funkcjonowania Rady Rodziców, a pełna solidarność we wpłatach pozwoli realizować zadania statutowe Rady Rodziców.

Aktualny termin do końca lutego.

Pozdrawiam
Paweł Łobacz – Dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia we Włodawie

 


 

INFORMACJA

Dzisiejsze zajęcia z chóru (20.02) oraz w następnym tygodniu (27.02) zostają odwołane w związku ze zwolnieniem lekarskim Pani Jadwigi Hunek.

 


 

Jazz Poster (4)

 


 

Wesołych Świąt

 


 

INFORMACJA

Dzień 22.12.2022 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
Dzień dyrektorski.

 


 

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY

“Wracam do mojego miasta – Włodawy, z umiejętnościami, które sama chciałabym rozwijać będąc w wieku szkolnym”.

– Jagoda Stanicka

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów i uczennice na bezpłatny cykl warsztatów o twórczym podejściu do muzyki, które odbywać się będą raz w miesiącu w naszej Szkole – w wybrane soboty od stycznia do maja.

Warsztaty poprowadzi Jagoda Stanicka, która zainaugurowała tegoroczny rok szkolny w naszej Szkole koncertem fortepianowym. Jagoda w ramach swojego projektu dyplomowego na kierunku Sztuki Społeczne na Uniwersytecie Warszawskim pragnie cyklem warsztatów zaprosić chętne osoby do doświadczenia przygody z muzyką w sposób kreatywny, twórczy, spontaniczny i otwarty oraz przekazać wskazówki jak może wyglądać proces tworzenia. 

Podczas spotkań warsztatowych: 

– rozwiniesz swoją kreatywność i twórcze umiejętności 

– spróbujesz improwizacji

– wyrazisz się muzyką

– doświadczysz radości wspólnego tworzenia

 

Na zakończenie cyklu planowany jest finałowy koncert, na którym uczestnicy zaprezentują to co zostanie stworzone podczas warsztatów. Wpływ uczestników i uczestniczek na końcową formę prezentacji będzie częścią procesu tworzenia.

Dokładne terminy warsztatów zostaną podane po pierwszym spotkaniu,

które odbędzie się 14 stycznia.

Chętnych zapraszamy do zapisywania się na listę dostępną w sekretariacie Szkoły lub do wysyłania maila bezpośrednio do Jagody – jagapiano@gmail.com.

Po zakończeniu zapisów skontaktujemy się z osobami, które się zgłosiły.

Udział jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Jagoda Stanicka

włodawianka, tegoroczna absolwentka Uniwesytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu, studentka roku magisterskiego na Uniwersytecie Warszawskim, kierunek Sztuki Społeczne. 

Tworzy autorskie kompozycje, które wykraczają poza obszar muzyki poważnej, łamiąc granice podziału na gatunki
i style. Laureatka konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, występowała solo, kameralnie oraz jako solistka z orkiestrami w Polsce i za granicą. Jagoda komponuje muzykę do spektakli teatralnych i filmów, a także w Fundacji KOLD organizuje spotkania kompozytorskie, koncerty i wydarzenia muzyczne, jak również rozwija się w działaniach partycypacyjnych angażujących różne społeczności.

Aktualnie pracuje nad swoją autorską płytą oraz projektem magisterskim.

 


 

Jazz Poster (3)

 


 

Jazz Poster (1) (1)
ARCHIWUM

©2024 SMI Włodawa . [wp-svg-icons icon="cog" wrap="i"]

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?