Plany zajęć 2016/17

Plan zajęć z przedmiotów grupowych 

Nauczyciel: Agnieszka Jaszczuk

 

WTOREK:

13:00-14:30 – KSZTAŁCENIE SŁUCHU KL.2 A 6C

14:30-15:15 – KSZTAŁCENIE SŁUCHU KL. 2A 4C

15:30-17:00 – KSZTAŁCENIE SŁUCHU KL. 2B 6C

17:00-17:45 – KSZTAŁCENIE SŁUCHU KL. 2B 4C

17:45-19:15 – CHÓR (obowiązkowy dla KL. 2 cyklu 4)

 

CZWARTEK:

13:00-13:45 – RYTMIKA KL. 2A 6C

13:45-14:30 – RYTMIKA KL. 2B 6C

14:30-15:15 – KSZTAŁCENIE SŁUCHU KL. 2B 4C

15:15-16:00 – KSZTAŁCENIE SŁUCHU KL. 2A 4C

 

Nauczyciel: Barbara Cedrowska

 

WTOREK

14:00-14:45 – KSZTAŁCENIE SŁUCHU KL. 1A 6C

14:45-15:30 – RYTMIKA KL. 1A 6C

15:35-16:20 – AUDYCJE MUZYCZNE KL. 2A 4C

16:25-17:10 – KSZTAŁCENIE SŁUCHU KL. 1B 6C

17:15-18:45 – KSZTAŁCENIE SŁUCHU KL. 1A 4C

 

CZWARTEK

14:00-14:45 – KSZTAŁCENIE SŁUCHU KL. 1B 6C

14:45-15:30 – RYTMIKA KL. 1B 6C

15:35-16:20 – AUDYCJE MUZYCZNE KL. 2B 4C

16:25-17:10 – KSZTAŁCENIE SŁUCHU KL. 1A 6C

17:15-18:45 – KSZTAŁCENIE SŁUCHU KL. 1B 4C

 

LEGENDA

KL. 2B – DRUGA KLASA, GRUPA B

6C – CYKL 6 LETNI

4C – CYKL 4 LETNI

 

Rok rozpoczęcia nauki 2016/2017

Lp. Nazwisko i Imię Instrument główny Cykl nauki Nauczyciel Grupa
1 Bajuk Aleksandra Fortepian 6 Stefania Wierbowiecka A
2 Bartnik – Sufleta Gabriela Skrzypce 6 Magdalena Maciąg A
3 Basa Natalia Saksofon 6 Maksymilian Młynek A
4 Leśniewska Róża Skrzypce 6 Magdalena Maciąg A
5 Woch Milena Flet 6 Agnieszka Tyrawska-Kopeć A
6 Zajączkowska Nikita Fortepian 6 Nina Skiba A
7 Bilicz Miłosz Perkusja 4 Ewelina Młynek A
8 Kościołek Bartosz Fortepian 4 Agnieszka Jaszczuk A
9 Kozieja Oliwia Fortepian 4 Agnieszka Jaszczuk A
10 Leśniewski Gniewomir Saksofon 4 Maksymilian Młynek A
11 Łobaczuk  Katarzyna Akordeon 4 Sławomir Piędzia A
12 Misiura Joachim Saksofon 4 Maksymilian Młynek A
13 Pawluk Kuba Perkusja 4 Ewelina Młynek A
14 Sawosz Iga Skrzypce 4 Lidia Treszczotka A
15 Winiarczyk Paweł Fortepian 4 Agnieszka Jaszczuk A
16 Zajączkowski Ostap Saksofon 4 Maksymilian Młynek A
17 Brzozowiec Martyna Saksofon 6 Maksymilian Młynek B
18 Brzozowiec Natalia Fortepian 6 Stefania Wierbowiecka B
19 Czerniak Łucja Skrzypce 6 Magdalena Maciąg B
20 Jellinek Ryszard Perkusja 6 Ewelina Młynek B
21 Leśniewski Józef Perkusja 6 Ewelina Młynek B
22 Litaszewski Antoni Skrzypce 6 Lidia Treszczotka B
23 Sławińska Weronika Skrzypce 6 Magdalena Maciąg B
24 Szymańska Barbara Flet 6 Agnieszka Tyrawska-Kopeć B
25 Ciechan Karolina Fortepian 4 Agnieszka Jaszczuk B
26 Demianiuk Jan Perkusja 4 Ewelina Młynek B
27 Gawęda Jakub Saksofon 4 Maksymilian Młynek B
28 Krzemińska Nina Perkusja 4 Ewelina Młynek B
29 Olszewska Natalia Flet 4 Agnieszka Tyrawska-Kopeć B
30 Sidoruk Anna Fortepian 4 Agnieszka Jaszczuk B
31 Winiarczyk Sylwia Skrzypce 4 Lidia Treszczotka B
32 Wiśniewski Paweł Skrzypce 4 Magdalena Maciąg B
33 Zielińska Martyna Fortepian 4 Agnieszka Jaszczuk B

 

Rok rozpoczęcia nauki 2015/2016

Lp. Nazwisko i Imię Instrument główny Cykl nauki Nauczyciel Grupa
1 Kasztelan Marceli Fortepian 4 Stefania Wierbowiecka A
2 Krempecki Jakub Akordeon 4 Sławomir Piędzia A
3 Leśniewska Jagoda Fortepian 4 Stefania Wierbowiecka A
4 Mąkosa Agata Flet 4 Agnieszka Tyrawska-Kopeć A
5 Pawlik Julita Fortepian 4 Stefania Wierbowiecka A
6 Skoczelas Kacper Fortepian 4 Nina Skiba A
7 Smujkis Wojciech Fortepian 4 Nina Skiba A
8 Soroka Julia Fortepian 4 Stefania Wierbowiecka A
9 Wólczyńska Maria Skrzypce 4 Lidia Treszczotka A
You should consider employing a cheap essay writing service Should you need help with your essay writing. When it comes to your papers you will not have to worry about spelling or grammar mistakes. Professional authors provide essay help by email, text chat and telephone. This means you could write your essay without needing to attend an expensive writing center. Consider using a essay if you are somebody who wants to find excellent work on work newspapers or your college essays. paper writer So don’t attempt to write your essays Nobody should write your paper for you. You might wish to look at writing your own papers if you’d like to be effective with your essays.

width=”57″>

10 Dyduch Martyna Skrzypce 4 Lidia Treszczotka B
11 Gierlińska Martyna Fortepian 4 Nina Skiba B
12 Gonerska Julia Skrzypce 4 Lidia Treszczotka B
13 Karpiuk Alicja Flet 4 Agnieszka Tyrawska-Kopeć B
14 Niewiadomski Hubert Fortepian 4 Nina Skiba B
15 Nowicka Daria Fortepian 4 Stefania Wierbowiecka B
16 Pawluk Karolina Fortepian 4 Stefania Wierbowiecka B
17 Tokarska Gabriela Skrzypce 4 Lidia Treszczotka B
18 Trochimiuk Aleksandra Fortepian 4 Stefania Wierbowiecka B
19 Wereszczyński Bartłomiej Fortepian 4 Nina Skiba B
20 Gorgol Amelia Skrzypce 6 Lidia Treszczotka A
21 Hać Małgorzata Skrzypce 6 Lidia Treszczotka A
22 Łotysz Aleksandra Flet 6 Agnieszka Tyrawska-Kopeć A
23 Mackiewicz Wiktoria Fortepian 6 Stefania Wierbowiecka A
24 Oniszczuk Karol Fortepian 6 Nina Skiba A
25 Pawlik Lena Skrzypce 6 Lidia Treszczotka A
26 Ryl Dominik Fortepian 6 Nina Skiba A
27 Ślązak Julia Fortepian 6 Nina Skiba A
28 Tokarska Dominika Fortepian 6 Stefania Wierbowiecka A
29 Tokarska Emilia Flet 6 Agnieszka Tyrawska-Kopeć A
30 Wereszczyński Maciej Fortepian 6 Nina Skiba A
31 Górny Bartosz Fortepian 6 Nina Skiba B
32 Partyka Maciej Fortepian 6 Stefania Wierbowiecka B
33 Perczyk Sophie Fortepian 6 Nina Skiba B
34 Rudnicka Nikola Akordeon 6 Sławomir Piędzia B
35 Smoliński Filip Skrzypce 6 Lidia Treszczotka B
36 Solarska Łucja Flet 6 Agnieszka Tyrawska-Kopeć B
37 Szewczyk Karolina Akordeon 6 Sławomir Piędzia B
38 Tywoniuk Oliwia Flet 6 Agnieszka Tyrawska-Kopeć B
39 Wojtal Karolina Flet 6 Agnieszka Tyrawska-Kopeć B

 

UWAGA!

Zajęcia z instrumentu głównego odbywają się następująco:

– cykl 6 letni – wymiar: 1 1/3 – czyli 1 godzina zegarowa

– cykl 4 letni – wymiar: 2 – czyli 1,5 godziny zegarowej.

 

Godziny zajęć z instrumentu głównego ustala się indywidualnie. Przydział nauczycieli oraz zakwalifikowanie do odpowiedniego cyklu znajduje się w tabelach w/w.

 

Dni poszczególnych nauczycieli przedmiotów teoretycznych:

 

Agnieszka Tyrawska-Kopeć – Wtorek, Środa

Maksymilian Młynek – Wtorek, Czwartek

Ewelina Młynek – Wtorek, Czwartek

Magdalena Maciąg – Piątek

Sławomir Piędzia – Środa

Agnieszka Jaszczuk – Poniedziałek, Czwartek

Lidia Treszczotka – Poniedziałek, Wtorek

Nina Skiba – Wtorek, Środa

Stefania Wierbowiecka – Środa, Czwartek, Piątek

©2021 SMI Włodawa .

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?